Хронічний лейкоцитоз - симптоми, лікування, скільки можна прожити » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Хронічний лейкоцитоз - симптоми, лікування, скільки можна прожити

Хронічний лейкоцитоз - симптоми, лікування, скільки можна прожити

Незважаючи на зрілість таких лімфоцитів, вони не є повноцінними, і це спричиняють зниження імуноглобулінів.

Хронічне захворювання, в порівнянні з гострим лейкозом, виявляється на пізніх стадіях. Найчастіше хворобу виявляють у літніх осіб, особливо у чоловіків. Нерідко лейкоз виникає у декількох родичів.

Хворобу виявляють при виявленні в крові у хворого підвищеної кількості лейкоцитів. У хворого з'являється стомлюваність, слабкість, пітливість, збільшення лімфовузлів головним чином в шийній, паховій і пахвовій областях тіла. Далі уражаються зачеревні і медіастинальні лімфовузли, збільшується печінка, селезінка, відзначається кишковий розлад.

Хронічний лейкоцитоз - симптоми, лікування, скільки можна прожити


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Нерідко зустрічається і враження шкірних покривів - екзема, псоріатичний висип, еритродермія, а також лейкемічна інфільтрація дерми. У хворих знижений захист від бактеріальних інфекцій. Часто у хворих на лейкоз, бувають ангіни, сечостатеві хвороби, пневмонії, абсцеси і септичні стани. Одним з найбільш важких ускладнень лейкозу є виникнення аутоімунних процесів, тобто вироблення антитіл, які борються з антигенами власних клітин.


Хронічний лімфолейкоз небезпечний тим, що може виникнути гематосаркома, тобто лімфовузли можуть перетворюватися в щільну пухлину, що супроводжується різкими болями і стрімким погіршенням стану хворого. Хронічний лімфолейкоз протікати може в доброякісній формі або в злоякісній, може викликати ураження кісткового мозку, різку анемію, лімфоденопатію, спленомегалию і тромбоцитопенію.

Хронічний лейкоцитоз - симптоми, лікування, скільки можна прожити


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

При прогресуванні захворювання призначають хлорбутин, а при ознаках декомпенсації процесу - циклофосфан. При неефективності такого лікування, переходять до променевої терапії області селезінки і лімфовузлів.

Лікують хронічний лімфолейкоз, як правило, в амбулаторних умовах, крім випадків появи ускладнень. Після виявлення доброякісного захворювання хворі в середньому живуть ще 5 - 9 років, а в деяких випадках - до 25 або 30 років.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Хронічний лейкоцитоз - симптоми, лікування, скільки можна прожити
18-04-2016
Кулькість читачів: 2054