Як здолати безсоння » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день

Як здолати безсоння

«Сонце на небі, місяць у вікні ... Не спиться ... не спиться ... не спитися б мені ...» На жаль, але іноді цей жарт викликає сміх крізь сльози ... Буває, втомишся на роботі, ледве повзеш додому з єдиним бажанням заснути - і тут на тобі! Безсоння! Сьогодні ми поговоримо про те, чому вона з'являється і як з нею боротися.

КРОК 1
Пам'ятайте про гендерну відмінність

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Не забувайте про те, що жінки наполовину частіше страждають від безсоння. Справа в гормональних коливаннях, які властиві жіночій статі.

КРОК 2
Оцініть небезпеки

Безсоння не так безпечне, як здається. Серед можливих її ускладнень - ослаблене здоров'я, збільшення ваги, поганий емоційний і фізичний стан, втомлений вигляд.

КРОК 3
Не залишайте безсонні шанси

Щоб добре спати ночами, в першу чергу вам треба відмовитися від нікотину, обмежити кофеїн. Не варто безпосередньо перед сном міркувати, вживати алкоголь, наїдатися або займатися фізкультурою.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

От і всі поради по боротьбі з безсонням, яка може трапиться у здорової людини. Якщо вони не допомогли, то варто звернутися до лікаря. Іноді відсутність сну може бути симптомом серйозних проблем зі здоров'ям.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як здолати безсоння
15-09-2015
Кулькість читачів: 1836