Чи йдуть з великого сексу після 40 років? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Чи йдуть з великого сексу після 40 років?

Чи йдуть з великого сексу після 40 років?

40 років - такий хороший вік! Все знаєш і вмієш. Звідки ж тоді беруться проблеми в інтимному житті? Основна проблема, з якою до лікарів звертаються подружжя цієї вікової категорії, - зниження бажання сексуальної близькості. І фахівці починаємо з'ясовувати причини.

Причини проблем в інтимному житті чи однакові для чоловіків і жінок?

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Ні. Більш того, зниження сексуального бажання може виникнути тільки в одного партнера. Наприклад, у чоловіка накопичуються фізіологічні проблеми, звужуються судини, змінюється гормональний фон ... Все це веде до збоїв в сексуальному житті. До того ж, якщо ми говоримо про сорокарічних, у них стаж сімейного життя солідний: звик до партнерrки, не все так гостро, як колись ... Та й раніше, в молодості, як було? З однією не вийшло, спробував з іншою, з третьою. Зараз, станься осічка - страшно. А якщо, скажімо, партнерка і не влаштовує повністю, які варіанти? Піти? Куди? У повторний шлюб? Заново починати відносини, доглядати ... А років щось не 20! У 40 хочеться стабільності. З іншого боку - і щастя хочеться. І начебто час є, ще нестарий. Пережити такі муки чоловікові непросто.

У жінки пік сексуальності - якраз у 35-40 років, коли життя перестає крутитися тільки навколо дитячого ліжечка. У неї, до речі, свій «мильон мук» в цей період, вона теж хоче забутися в любові ... І на піку своєї сексуальності може відчути себе незадоволеною інтимним життям.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Чи йдуть з великого сексу після 40 років?
14-09-2015
Кулькість читачів: 2206