Яка сіль найкорисніша для здоров'я » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Яка сіль найкорисніша для здоров'я

Яка сіль найкорисніша для здоров'я

Кам'яна сіль. Така сіль буває великою і дрібною. Велику сіль зазвичай використовують при приготуванні страв і для домашнього консервування, а дрібну (наприклад, «Екстра») зазвичай застосовують для додавання у вже готові страви. Незважаючи на те, що кам'яна сіль - це природний мінерал, все ж перед тим, як потрапити на прилавки магазинів, вона піддається обробці, оскільки у своєму початковому вигляді сіль темного кольору. Так що, робимо висновки - чим біліша сіль, тим більшою мірою вона піддавалася спеціальному відбілюванню.


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Йодована сіль зберігає свої корисні властивості недовго - всього близько 5 місяців з моменту виготовлення. Якщо сіль зберігати в щільно закритій скляній банці, то властивості свої вона може зберегти і на більш тривалий час. Після цього йодована сіль стає просто звичайною сіллю. До речі, йодована сіль не всім корисна. Вона протипоказана при тиреотоксикозі, нефритах і деяких інших захворюваннях.

Чорна сіль - це природна неочищена сіль. Вона багата різними мінералами, а ще й ферментами, які поліпшують роботу кишечника. Але у цієї солі є істотний недолік - вона має присмак несвіжого яйця, тому що чорну сіль добувають в родовищах, де присутній сірководень.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Яка сіль найкорисніша для здоров'я
13-09-2015
Кулькість читачів: 2020