Як не захворіти раком людям з зайвою вагою » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як не захворіти раком людям з зайвою вагою

Як не захворіти раком людям з зайвою вагою

Вчені, не покладаючи рук, шукають більш продуктивні методи лікування онкологічних захворювань. А також, вони намагаються з'ясувати, які саме причини можуть стати попередниками появи ракових клітин в організмі людини. В одному з останніх досліджень їм вдалося знайти одну з таких причин і нею виявилося ожиріння.

Люди, що мають надлишкову вагу, одними з перших потрапляють в групу ризику 13 видів онкології. Звучить страхітливо, але насправді так і є. Тепер медики не на жарт стурбовані, адже рак є найстрашнішою хворобою нашого століття і близько половини населення планети мають ожиріння на різних стадіях. Любов до здорового способу життя, правильного харчування та спорту відчувають лише одиниці, ось їм, на думку вчених, нічого не загрожує і вони самі для себе заслужили шанс прожити довге і здорове життя.

Які види раку частіше всього розвиваються у повних людей:

- рак матки;
- рак яєчників;
- рак молочних залоз;
- рак стравоходу;
- рак нирок;
- рак шлунка;
- рак підшлункової залози;
- рак товстої кишки;
- рак печінки;
- рак жовчного міхура;
- рак мозку;
- рак крові;
- рак щитовидної залози.

На всі ці види онкологічних захворювань пророкують собі люди, які не стежать за своєю вагою, харчуються калорійною і жирною їжею, не приділяють часу на заняття спортом або виконання елементарних фізичних вправ і так далі. Переважання канцерогенних речовин у продуктах, які є основою раціону повної людини, безпосередньо сприяє розвитку ракових клітин.

Вихід є!

Вчені разом з моторошною інформацією про причини утворення злоякісних пухлин у внутрішніх органах у вигляді ожиріння розповіли, як убезпечити себе від усіх тринадцяти видів онкології. Необхідно всього лише почати худнути. Причому зробити це потрібно найближчим часом. Рак настає раптово і не чекає, поки потенційний хворий одумається і надасть самому собі послугу, подбавши про майбутнє і перебудувавшись на здоровий спосіб життя.

Людям з ожирінням вчені радять негайно переглянути свій раціон харчування, виключивши з нього всі шкідливі продукти, які заважають схуднути і навіть можуть стати провокаторами зростання ракових пухлин, як наприклад смажена свинина. Щоб процес схуднення не зайняв занадто багато часу, слід підключити спортивні заняття хоча б пару разів на тиждень та щоденні прогулянки по 5-7 км.
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як не захворіти раком людям з зайвою вагою
18-12-2016
Кулькість читачів: 1041