Як зміцнити своє здоров'я » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як зміцнити своє здоров'я

Як зміцнити своє здоров'я

Здоров'я безпосередньо залежить від психологічного стану. Спосіб життя і емоційне здоров'я тісно пов'язані. Це не секрет ні для кого. Але як зруйнувати порочне коло життя і усталених звичок, які руйнують організм?

Бракує життєвої енергії на весь день? Вранці втома і нічого не хочеться робити, а до вечора почуття розбитості і ніяких інтересів? Особливих проблем зі здоров'ям немає, але енергія вичерпалася. Знайоме багатьом. Літри кави, постійний недосип, ввечері розвантаження перед телевізором - це нормальний стан багатьох офісних працівників.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Неможливо заснути ввечері, часті пробудження вночі, важко піднятися з ліжка вранці - ознака виснаження енергії. Днем як білка в колесі, безліч турбот і обов'язків, а ввечері - результатів на кшталт ніяких і немає, тільки безліч недороблених справ переносяться на завтра. Складнощі у відносинах з близькими і колегами по роботі, образи і нерозуміння - це теж ознаки стану психологічного виснаження.

Такий стан говорить про те, що ви енергетичний банкрут, ви виснажили свої резерви і підзарядиться нічим. Ваш організм саморуйнується. Пора у відпустку - думка правильна, але не для всіх реалізована в даний час. Що робити?
правильний старт

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Виявляється, для того, щоб радикально змінити енергетичну ситуацію, потрібно не так багато. Трохи сили волі і ще зламати свої звички, пов'язані зі сном.

Дивовижні результати були отримані під час експерименту з групою офісних працівників, які страждають від хронічної втоми. Їм запропонували вставати на годину або півтора раніше, зайнятися собою і обов'язково прогулятися. На перший погляд немислимо. Якщо людина не висипається, ненавидить ранкові підйоми, чекає вихідних, щоб, нарешті, повалятися в ліжку до обіду, то для нього встати раніше просто неможливо.

Проте, люди змогли змусити себе встати на годину-півтори раніше, вийти на вулицю і зустріти схід сонця. Свіже ранкове повітря, порожнеча вулиць і площ, тиша, що порушується тільки співом птахів в скверах - для багатьох стали відкриттям. Вставати разом з сонцем вчили древні мудреці, організм людини в такому режимі налаштовується на природні тимчасові цикли.

Результат експерименту виявився вражаючим - всі, хто зміг змусити себе вставати на годину або два раніше протягом 2 тижнів позбулися проблем, пов'язаних з хронічною втомою і безсонням. Потім більшість учасників експерименту повернулося до звичного способу життя, але урок «самолікування» було отримано. Таке раннє вставання змінило внутрішні збиті ритми, перезапустити їх.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Корисна для здобуття внутрішньої рівноваги і медитація, вона допомагає правильно налаштувати себе на позитив.

Змініть «хімію» організму


Не дарма кажуть - ми такі, якими харчуємося. Стан здоров'я, в тому числі і психологічного, залежить від речовин, які потрапляють в організм через систему травлення. Авітаміноз або гіпервітаміноз, недолік або надлишок мікроелементів можуть давати дуже яскраву картину нездоров'я або навіть психічних відхилень.

Відпустка в далеких краях - це не тільки відпочинок від роботи, але і зміни в харчуванні. Можливо, саме тут організм отримає одну тисячну грама якогось цінного речовини, від нестачі якого страждає дуже давно.

Що робити, якщо поїхати на відпочинок не вдасться? Зміну в харчуванні не складно організувати і вдома. Забороніть собі купувати ті продукти, які берете зазвичай в магазині, а також готувати звичні страви. Уявіть собі, зникло вершкове масло і соняшникова олія, майонез і курячі стегенця, білий хліб і макарони. Але є оливкова і реп'яхову олію, сметана і кукурудзяна крупа, буряк і гарбуз. Смажена картопля заборонена указом президента, котлети - єресь, а за бутерброд і посадити можуть. Як бути? Що готувати? Кулінарна книга в допомогу. Заодно і нові страви готувати навчитеся.
пийте воду

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Саме воду, а не чай, кава, компот або газовані напої. Вранці, відразу ж після того, як встали з ліжка, випийте склянку води. Справа в тому, що після тривалого сну тіло втрачає з потом і диханням досить багато води. Спрага не відчувається, але у всіх людей після чашки ранкової кави або чаю самопочуття поліпшується. Справа не тільки в кофеїн. А ще і в воді. Її надходження всередину відразу покращує циркуляцію практично всього: травлення, крові, процесів в мозку.

Спробуйте почати ранок зі склянки простої води. Це дійсно оптимальний старт. Протягом дня потрібно ще випити 2-3 склянки води. Чи не в складі якогось напою або страви. Просто чистої води. Можливо, ви здивуєтеся, але кава не захочеться пити літрами.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як зміцнити своє здоров'я
17-09-2016
Кулькість читачів: 1303