Які наші звички укорочують нам життя » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Які наші звички укорочують нам життя

Які наші звички укорочують нам життя

Багато хто вважає: життя дається один раз, так що іноді корисно себе балувати, йдучи на поводу у власних слабкостей. Але прозвучало нове наукове твердження з цього приводу. Виявляється, за деякі свої «маленькі задоволення» люди платять занадто високу ціну.

Аналітик з Кембриджського університету, професор Девід Шпігельхалтер, закликав людей тримати під ретельним контролем свій спосіб життя і свідомо обирати способи розслабитися. За словами вченого, серед маленьких задоволень, за допомогою яких більшість з нас звикло знімати напругу, що нагромадилася, є аж ніяк не безпечні для життя.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Вчений склав список шкідливих і корисних щоденних задоволень, вказавши, як вони скорочують або, навпаки, продовжують наше життя. Його викладки опубліковані в BBC Future.

Розрахунки наукового фахівця показують, що одна з найдорожчих слабкостей людини - це куріння. Зокрема, обчислив вчений, одна викурена щодня сигарета віднімає в середньому 15 хвилин життя, а пачка сигарет - 7 років.

Тим, хто звик проводити вечори після роботи з келихом в руці, також слід задуматися. Професор Кембриджського університету прийшов до висновку, що подібна звичка може мати різні наслідки у жінок і чоловіків. Три келихи вина в день забирають 4 місяці життя у чоловіків і 16 місяців - у жінок, резюмував експерт.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Також до переліку шкідливих задоволень увійшли щоденний перегляд телевізора і пристрасть до сосисок. Висновок Шпігельхалтера говорить, що годину перед телевізором, так само, як і з'їдена сосиска, в «щоденному форматі» вкорочують життя на 15 хвилин.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Які наші звички укорочують нам життя
27-08-2016
Кулькість читачів: 1406