Як захистити себе від захворювання раком » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як захистити себе від захворювання раком

Як захистити себе від захворювання раком

Ризик виникнення раку можна знизити, не вдаючись для цього до складнішого лікування. Журнал Cancer Research розповів про нову роботу вчених в даному напрямку: ключ до захищеності від розвитку онкології вони бачать в контролі над масою тіла.

Лабораторні експерименти, проведені фахівцями, показали, що ризик виникнення раку можна знизити завдяки процесу схуднення, повідомляється в публікації видання. Викладки, надані лікарями, свідчать: втрата зайвої ваги зменшує ризик появи онкології на 25%.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Автори дослідження стверджують, що надлишкова тілесність безпосередньо пов'язана з появою і зростанням онкологічних утворень. На думку медиків, підвищена маса тіла зі значним жировим накопиченням змушує організм нарощувати кровоносні судини, щоб кровотік здійснювався на всіх ділянках. «Даний механізм сприяє подальшому зростанню пухлинних новоутворень», - пояснюють науковці.

У процесі росту кровоносної мережі, за їхніми словами, беруть участь білки PAI-1, VEGF та PEDF. Підвищену активність цих субстанцій медики спостерігали в розширенні кровоносних судин навколо злоякісних пухлин. В таких умовах новоутворення постійно насичується кров'ю, що є ідеальним чинником для його розростання.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Фахівці переконані, що жінки, успішно втрачають зайву вагу, мають більше шансів як вилікуватися від раку, так і запобігти його подальшому розвитку.

«Схуднення впливає на ймовірність одужання пацієнта, оскільки в цьому випадку знижується інтенсивність запальних процесів в жировій тканині», - відзначили дослідники на сторінках Cancer Research.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як захистити себе від захворювання раком
27-08-2016
Кулькість читачів: 1246