Як визначити свіжість яєць і зварити їх смачними і цілими » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як визначити свіжість яєць і зварити їх смачними і цілими

Як визначити свіжість яєць і зварити їх смачними і цілими

Зараз безліч господинь почне зі мною сперечатися про безглуздість цієї статті, адже нічого простішого варіння яєць в природі не існує. А ось і ні! Про те, як правильно їх потрібно вибирати і варити, ми вам сьогодні розповімо. І будьте впевнені: ви дізнаєтеся багато нового.

КРОК 1
Витягнути з холодильника яйця та опустіть в холодну воду

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Якщо ви тільки що витягли яйця з холодильника, не поспішайте кидати їх в киплячу воду. Вода повинна бути холодною, а вогонь - найповільнішим.

КРОК 2
Правильно варіть тріснуті яйця

Тріснуті яйця вимагають окремої розмови. Щоб вони не лопнули, в воду при варінні додайте столову ложку солі. Так ви будете спокійні, що навіть якщо яйце лопне, його вміст не витече. Щоб білок не витік назовні, можна влити в каструлю з тріснутим яйцем трохи оцту. Інші варіанти зробити так, щоб яйце не тріснуло-проколоти тонкою голкою шкаралупу, або ж покласти на дно каструлі, перевернуту догори дном тарілку. Сире тріснуте яйце розміщуйте за допомогою ложки вже в киплячу сильно підсолену воду. При слабкому кипінні жовток яйця виходить твердим, а білок більш м'яким. При варінні в бурхливо киплячій воді - навпаки.

КРОК 3
Стежте за часом
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як визначити свіжість яєць і зварити їх смачними і цілими
16-09-2015
Кулькість читачів: 1882