Як отримувати задоволення від їжі? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як отримувати задоволення від їжі?

Як отримувати задоволення від їжі?

Коли ви їсте, про що ви думаєте? Чи можете ви не бути голодним і з'їсти що-небудь? Можливо це стрес. Багато дівчат починають їсти дуже багато солодкого, а у когось клубок у горлі і нічого не лізе.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Є нескладна вправа, яка навчить вас ставитися до їжі уважніше. Якщо ви навчитесь дотримуватись цих правил і будете контролювати під час їжі свої внутрішні відчуття, ви отримаєте більше користі і задоволення. Крім усього іншого, ви зробите свій організм здоровішим, причому не докладаючи до цього великих зусиль.

Це просто

Сівши за стіл, не починайте їсти відразу, для початку зробіть кілька вдихів і при цьому прислухайтеся до них. Розслабтеся, подумайте про що-небудь приємне.

Сформулюйте для себе установку, наприклад: «Якщо я буду приділяти більше уваги тому, що їм - у мене буде відмінне здоров'я!».

З першого ковтка звертайте свою увагу на те, що ви вживаєте. Насолоджуйтеся всім, що створює всю харчову картину: вигляд страви, її аромат, смак і запах кожного шматочка. Смакуйте кожне відчуття, що виникає при вживанні їжі. Блаженство з кожним ковтком.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як отримувати задоволення від їжі?
7-09-2015
Кулькість читачів: 2118