Що з себе являє німецька кухня? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Що з себе являє німецька кухня?

Що з себе являє німецька кухня?

У Німеччині існує жарт: «Якщо політик хоче стати популярним, то він їсть у наметі з ковбасками». Виходить, що шлях до серця німецького виборця лежить через шлунок, адже різноманітні ковбаски в країні просто обожнюють. Тільки уявіть: тут налічується 1500 видів цього продукту! Ковбаси розрізняють по регіону виробництва, формою, кольором і смаком. Багато з них виготовляють на маленьких підприємствах, де м'ясо рубають, приправляють і коптять вручну. Рецепти більшості таких ковбас тримаються в таємниці і передаються у спадок.

 

М'ЯСНИЙ РАЙ

 

А коли ви ввійдете в німецький ресторан і побачите в меню страву, в назві якої є слово wurst, замовляйте страву, не роздумуючи.

 

Вам принесуть тонкі нюрнберзькі, довгі тюрінзькому, білі мюнхенські або якісь інші, але неодмінно смачні ковбаски. А вже якщо пощастить скуштувати ковбаски карі, значить, день пройде не даремно. Ця страва продається у всіх закусочних країни: нарізана варена або смажена ковбаска з кетчупом і порошком карі настільки проста і смачна, що змушує забути про дієти. У 2009 році в країні навіть відкрився музей ковбаски карі.

 

ДЕНЬ ПИВА

 

Щороку 23 квітня в Німеччині відзначають День німецького пива. Свято присвячене прийнятому в далекому XVI столітті закону «Про чистоту пива», в якому йдеться про те, що пиво може складатися тільки з води, хмелю, дріжджів і солоду. Тому, напевно, якість місцевого пива завжди першокласне!

 

Найбільше хмільного напою виробляють в Баварії. Причому деякі види тутешнього пива варять в конкретний час року: наприклад, калорійне міцне пиво «Сальватор» можна спробувати тільки тоді, коли йде Великий піст.

 

До пива подають улюблені ковбаски, оду яким ми вже зазначили, а також печеня з свинини з картопляними кнедликами, рулька або свинячі ніжки з кислою капустою. Не обходиться і без брецелів - крендельків, посипаних крупною сіллю. В принципі, майже будь-яке німецьке блюдо може супроводжуватися пивом, будь то свинина з овочами і яблуками, яловичина, тушкована в сметані, тоненькі шніцелі в паніровці або картопляна запіканка з кислою капустою.

 

БЕЗ ХЛІБА НІКУДИ

 

У Німеччині виробляють близько 300 сортів хліба: на півдні і заході люблять пшеничний, на півночі віддають перевагу житньому.

 

Часто в тісто додають овес, ячмінь, цибулю, горіхи, насіння і приправи. Німці, які живуть далеко від рідної країни, дуже сумують за місцевим хлібом. Хрустка скоринка, найніжніший темний або світлий м'якуш - будь-який німець скаже, що такого смачного хліба ніде не знайти. До речі, вприкуску з супом і другим блюдом хлібець тут не їдять, а от в складі бутербродів на сніданок і вечерю - з великим задоволенням.

 

Не всім відомо, що Німеччина є одним з провідних світових постачальників сиру. Причому дуже багато рецептів цього продукту в країну привезли емігранти. Ченці записували рецепти і разом з необхідним устаткуванням передавали їх селянам, ті готували сир і повертали частину продукту в монастирі як плату за позичені інструменти. Парадокс, але самі німці більше люблять сир «Гауда», який постачають з Голландії.


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Що з себе являє німецька кухня?
18-10-2016
Кулькість читачів: 1431