Як отримати root права на Android » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як отримати root права на Android

Як отримати root права на Android

Отримання root прав на Android може бути необхідним етапом для зручності роботи з вашим гаджетом. Розберемося, що ж таке root?

Ці права дозволяють, будь-якому користувачеві входити в систему як адміністратор (superuser). Увійшовши під таким ім'ям, у вас значно збільшуються можливості і доступ до розширення функціоналу пристрою. Тепер, можна видаляти не потрібні вам стандартні програми і встановлювати потрібні на карту пам'яті, змінювати системні дані, замінювати ярлики або теми на більш привабливі, і навіть зламувати деякі ігри.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Єдиний мінус отримання root прав - позбавлення гарантійних прав на пристрій.

Щоб отримати root права на Android, не треба мати великі знання в програмуванні. Є безліч програм, для отримання прав Супер користувача, які роблять це всього в пару кліків. Найпопулярніший спосіб отримання таких прав, утиліти SuperOneClick. Ця універсальна програма підійде для більшості смартфонів, до того ж вона дуже проста і зручна у використанні. Але для початку, її треба завантажити на комп'ютер (на ньому повинні бути встановлені драйвера від вашого пристрою), потім запускаємо програму і підключаємо гаджет через USB шнур. У вікні, натискає кнопку Root, і чекаємо завершення обробки - про це повідомить програма.
 
Єдиний недолік SuperOneClick, необхідність комп'ютера.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Але існує безліч програм, які можна встановити на пристрій відразу. До таких додатків відноситься Z4root. Він встановлюється прямо на гаджет, потім його треба встановити і запустити, далі все як у першому випадку. тиснемо root і очікуємо завершення процесу. Після установки і отримання прав треба тільки перезавантажити пристрій.

Ще одна програма, яка допоможе отримати root права, це Kingo Android ROOT Для її використання доведеться задіяти комп'ютер. Але великий плюс цієї програми в тому, що воно дозволяє рутирувати більшість планшетів і смартфонів. Після запуску Kingo Android ROOT і підключення пристрою через кабель, програма самостійно виявить гаджет і встановить на нього всі необхідні драйвера, після цього можна отримувати права Супер користувача. Ще одна особливість цього додатка в тому, що можна зробити зворотний процес клавішею Remove Root.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як отримати root права на Android
19-08-2016
Кулькість читачів: 1410