Як навчитися користуватися iPhone 5C » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як навчитися користуватися iPhone 5C

Як навчитися користуватися iPhone 5C

Сьогодні популярність айфонів стрімко продовжує рости. І причини до цих пір нікому не зрозумілі. Незрозумілі - але всі летять в магазин, беруть кредити, збирають гроші і купують. А далі що? Ось якраз про те, як користуватися такою продукцією, ми вам сьогодні розповімо.

КРОК 1

НАВЧІТЬСЯ ВСТАВЛЯТИ СІМ-КАРТУ


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

 
 
Для початку, якщо ви не зміните сім-карту, зателефонувати ви нікуди не зможете. Тому вчіться. Натисніть на кнопку вмикання-вимикання і утримуйте її протягом п'яти секунд поки ваш iPnone не вимкнеться. Після цього вставте голку або скріпку в отвір утримувача для сім-карти. При цьому вам доведеться застосувати трохи сили, проте не перестарайтеся, щоб утримувач не пошкодився. Після цього вставте в утримувач вашу сім-карту, помістіть його назад в телефон, і тією ж кнопкою вмикання-вимикання, ввімкніть.

КРОК 2

ПАМ'ЯТАЙТЕ ПРО КНОПКУ «ДОДОМУ»

Якщо якийсь додаток почне підвисати, то примусово його завершити ви зможете, затиснувши приблизно на 6 секунд кнопку «Додому».

КРОК 3

НЕ УСКЛАДНЮЙТЕ НАБІР НОМЕРІВ З БРАУЗЕРА

Якщо в браузері Safari ви знайшли будь-який номер телефону - натисніть на нього, і ваш iPnone самостійно його набере.

КРОК 4

ПЕРЕГОРТАЙТЕ ТЕКСТ ДВОМА ПАЛЬЦЯМИ


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

 
 
Іноді на web-сторінках текст розбивається на кілька колонок, причому в кожній з них є своя смуга прокрутки. Хочете, не зачіпаючи всю сторінку, подивитися текст однієї колонки? Тоді збільшіть масштаб і не одним, а двома пальцями почніть прокручувати сторінку.

КРОК 5

КОРИСТУЙТЕСЬ ДАТЧИКОМ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ

Крім акселерометра, в даній моделі телефону є розташований трохи вище динаміка датчик зовнішнього освітлення. Якщо ви закриєте його пальцем або чим-небудь ще, і розблоковуєте телефон, то яскравість світла зменшиться, так як iPnone вирішить що ви в темній кімнаті.

КРОК 6

ФОТОГРАФУЙТЕ ЕКРАН ЗА ДОПОМОГОЮ КОМБІНАЦІЇ КНОПОК

Щоб сфотографувати екран, затисніть кнопки вмикання-вимикання і «Додому». Знімок автоматично відправиться в додаток iPhone Photo.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


КРОК 7

ВВОДЯЧИ АДРЕСУ, ПЕРЕВЕРНІТЬ ТЕЛЕФОН

Перед тим, як почати вводити в адресному рядку браузера Safari адресу потрібного вам сайту, поверніть телефон у горизонтальному положенні і натисніть на адресний рядок. Після цього ви побачите на екрані зручну і велику клавіатуру.

Ну як можна не любити айфони?! Скільки в ньому всього цікавого та корисного! Це буквально «робочий інструмент» 21 століття! Слухайте поради - і телефон надовго стане вашим вірним другом!
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як навчитися користуватися iPhone 5C
1-06-2016
Кулькість читачів: 1612