Як включити комп'ютерний блок живлення без материнки? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як включити комп'ютерний блок живлення без материнки?

Як включити комп'ютерний блок живлення без материнки?

Трапляються в житті моменти, коли необхідно включити блок живлення, щоб не підключати його до материнської плати. Причин такого включення декілька. Наприклад, перевірити на працездатність блок живлення або дізнатися рівень шуму його кулера.

Зараз всі блоки живлення відносяться до стандарту АТХ. Такі блоки мають кілька «кісок» з SATA і Molex роз'єми для підключення дисків, кілька роз'ємів для подачі живлення на відеокарту, 4-pin або 8-pin живлення процесора, а також 24-pin (можливо 20-pin) живлення материнської плати.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Читати також:
Як зробити, щоб ноутбук не перегрівався. Заміна термопасти
Як оновити застарілий плагін Adobe Flash Player

Придивившись до блоку можна дізнатися про нього інформацію.
Як включити комп'ютерний блок живлення без материнки?

Крім того, на роз'ємі підключення до материнки, є ключ-клямка. Так от біля неї знаходиться чорний дріт, з шестикутним контактом. Якщо повернути шлейф ключем-фіксатором вниз і відрахувати справа на ліво п'ятий контакт (може бути підписаний як COM або GND), то це буде саме він. Біля цього COM-контакту знаходиться зелений провід, в тому ж ряду. Це єдиний провід і може називається на шлейфі як PS-ON. Якщо сумніваєтеся, то знову повернути шлейф ключем-фіксатором вниз і відрахувати справа на ліво четвертий контакт.

Даний спосіб знаходження потрібного контакту універсальний і не залежить від кількості контактів на шлейфі. Будь-то 24-pin або 20-pin. До речі, є шлейфи живлення з відстібним 4-pin. Їх ще маркують 20 + 4-pin.

Може бути, що у вас китайський блок живлення невідомого виробника і відсутній зелений провід. Не хвилюйтеся. Порядок проводів не змінюється від цього.
Як включити комп'ютерний блок живлення без материнки?

Тепер потрібно взяти невеликий шматочок проводу або скріпку, оголити його краю. Один кінець підключають до четвертого pin-контакту, а інший до п'ятого pin-контакту. Хоча можна підключити і інший контакт в будь-який з тих, що мають чорний дріт. Наприклад, до третього pin-контакту.
Як включити комп'ютерний блок живлення без материнки?


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Тепер можна включити блок живлення підключивши його до мережі. Блок живлення буде відразу працювати. Ви це дізнаєтеся по обертанню його кулера. Якщо ж блок живлення має керовану систему охолодження, при якій кулер на малих навантаженнях не обертається, то спробуйте підключити кулер з системного блоку або оптичний привід. Це теж допоможе переконатися в тому, що блок живлення в робочому стані.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як включити комп'ютерний блок живлення без материнки?
26-08-2015
Кулькість читачів: 3339