Чим корисний планшетник » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Чим корисний планшетник

Чим корисний планшетник

Планшетник (або планшетний комп'ютер) - це, в першу чергу, компактність, мобільність і зручність. З ним можна вільно переміщатися без прив'язки до робочого місця чи дому, при цьому будучи постійно на зв'язку.

Сенсорний дисплей планшетного комп'ютера, дозволяє працювати з клавіатурою і мишкою, або без них, а виключно за допомогою стилуса або пальця. В принципі, якщо застосовувати мишу і клавіатуру, планшетник ні в чому не поступатиметься звичайному стандартному комп'ютеру. Найбільшу зручність, він подарує тим, хто проводить більшу частину свого часу в інтернеті. Тут швидкість роботи і підключення істотно вище, ніж чим, наприклад, у смартфона. Також планшетник украй зручний в ролі ігрової приставки.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Варто відзначити, що на планшетному комп'ютері можна переглядати відеозаписи та фільми, слухати музику, відслідковувати новини в Інтернеті, проводити презентації, читати електронні книги, редагувати тексти, працювати з документами та ін. Безумовно, для цих же цілей чудово підійде і ноутбук, однак компактність і легкість планшетника з портативним комп'ютером не зрівняється. Крім того, він зручний в обігу, та й пересуватися з ним набагато простіше. Планшетний комп'ютер пригодиться в діловій поїздці, в подорожі, адже з його допомогою можна проводити переговори і презентації в абсолютно будь-яких умовах.

 І тим не менш, на сьогоднішній день, планшетники сприймаються споживачами як гламурний девайс. Це можна пояснити вартістю пристрою. Втім, коли ціна на нього стане трохи нижче, він перейде в розряд обов'язковий і необхідних речей.
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Чим корисний планшетник
14-10-2015
Кулькість читачів: 1763