Чим корисні комп'ютерні ігри » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Чим корисні комп'ютерні ігри

Чим корисні комп'ютерні ігри

Сьогодні, все частіше можна почути про те, що всесвітня павутина викликає звикання у людей, приводячи до згубних наслідків, і особливо це відноситься до підлітків та молоді. Фахівці вважають, що основним віртуальним «наркотиком» є саме комп'ютерні ігри, тому як вони повністю відривають людину від реальності, відправляючи його в надуманий світ. Втім, кібер-розваги також мають і прихильників.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

На думку ряду вчених, віртуальні ігри - це етап дорослішання особистості. При цьому дана спрямованість є кращою, ніж чим наркотики чи алкоголь, якими також «грішать» молоді люди на певному етапі свого життя. Зріле покоління, досить часто не маючи уявлення про істинність і суті комп'ютерних ігор, і як правило, всі їх ставлячи на один щабель, називає шкідливими і непотрібними. Тоді як ряд категорій таких розваг несуть в собі значну користь.

· Екшен. Тут потрібно приймати рішення миттєво. Ігри розвивають реакцію, увагу, швидкість мислення.

· Квести. Розвивають скрупульозність, педантичність і дотошність. Без вдумливості і логіки, пам'яті, терпіння і уваги, а також посидючості, грати в таку гру не вийде.

· Рольові ігри. Тут навчають приймати рішення, і нести за них відповідальність. Ігрові сюжети допомагають зрозуміти, ким краще бути - відступником (шкідником і зрадником) або героєм (хорошою і надійною людиною).

· Симулятор. Це навчальні тренажери. Вчать стратегічного мислення, мовам і т.п.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Пам'ятайте, все і завжди добре в міру, а значить кілька годин на день цілком можна віддати іграм.
 
Читати також:
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Чим корисні комп'ютерні ігри
14-10-2015
Кулькість читачів: 1864