Як використовувати телефон в якості інтернет модему » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як використовувати телефон в якості інтернет модему

Як використовувати телефон в якості інтернет модему

Вітаю! Всі люди користуються інтернетом. В наш час, інтернет для нас - це невід'ємна частина нашого життя. В інтернеті ми спілкуємося, шукаємо інформацію, пізнаємо цікаві речі, вчимося чогось. Одним словом: інтернет вніс великий вклад в наше життя, і зробив її набагато простіше. Адже ми можемо не виходячи з дому здійснювати покупки через інтернет, і таких прикладів можна наводити дуже багато. Але на жаль не кожна людина може дозволити підключити собі безлімітний швидкісний інтернет, так як не у всіх є на це гроші. Але мобільний телефон є у кожного практично громадянина. І інтернет на мобільному телефоні є майже у всіх.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
Існує безліч операторів і тарифних пакетів. Ви вибираєте для себе найбільш вигідний. І якщо у вас на телефоні є інтернет, значить він у вас буде і на комп'ютері.
 
У цій статті я розповім, як, свій мобільний телефон, можна використовувати в якості інтернет-модему. Підключати телефон до ПК ми будемо через bluetooth адаптер. Вам потрібно купити цей адаптер. Раніше, приблизно 2-3 роки тому, такі адаптери продавалися з дисками, на яких були драйвера для блютуза. Тепер ви врятли знайдете такі. Зараз придумали які самостійно блютуз адаптери, які не вимагають установки додаткових драйверів. Але з ними іноді буває проблема. Вони не завжди добре працюють, можуть працювати не в повну силу, тобто виконувати не всі функції. Тому постарайтеся знайти блютуз саме з диском, на якому є драйвера, або знайдіть і скачайте їх в інтернеті (все таки у вас є інтернет на телефоні, або сходіть в комп'ютерний клуб). А якщо у вас немає інтернету не на телефоні, не на комп'ютері, то вам дуже не пощастило. Але якщо ви все-таки купили блютуз, змогли встановити драйвера, і у вас з'явилося таке вікно, як на скрині нижче, то можна приступати.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Для початку нам потрібно внести в комп'ютер відповідні налаштування. Зайдіть в панель управління через меню пуск. Виберіть пункт «телефон і модеми». На екрані з'явиться вікно, в якому потрібно буде вибрати свою країну, і написати телефонний код Вашого міста. Потім натискаємо ОК. На екрані буде відображено наступне вікно, в якому потрібно буде вибрати вкладку «модеми».

Виберіть Bluetooth DUN Modem, і натисніть кнопку «властивості».

Виберіть вкладку «Додаткові параметри зв'язку». У рядку «Додаткові команди ініціалізації» необхідно написати рядок ініціалізації. Щоб її дізнатися, вам потрібно подзвонити своєму оператору мобільного зв'язку, і попросити надіслати Вам смс-повідомленням, на ваш телефон, цей рядок, а також номер дозвону. Після того, як оператор прислав Вам смс-повідомлення з даної рядком і номером дозвону, пишіть її як показано на скріншоті вище. P. S. Ви пишіть свій рядок, яку Вам надіслав оператор, а не ту, яка вказана на скріншоті! Далі натискаємо кнопку ОК і зберігаємо налаштування.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

От і все. Далі підключаємо Ваш телефон через Bluetooth до ПК.

У разі, якщо вам не вдається вписати рядок ініціалізації в потрібний рядок (таке іноді трапляється), то в вкладці загальні, натисніть кнопку Змінити параметри.

З'явиться таке ж вікно, і в вкладці «модеми», ви вже зможете вписати дані, надіслані вам оператором мобільного зв'язку.

Встановлюєте з'єднання між телефоном і комп'ютером, натискаєте на іконку Dial-Up з'єднання.

Встановлюєте з'єднання між телефоном і комп'ютером, натискаєте на іконку Dial-Up з'єднання. Після цього з'явиться ось таке вікно:

Рядки «Користувач» і «пароль» залишаєте порожніми. У рядку «набрати» пишіть номер дозвону, який був зазначений в смс від оператора. Натискаєте кнопку «виклик», і чекаєте пару секунд, поки встановиться зв'язок з інтернетом. Щоб відключити з'єднання, натисніть правою кнопкою миші на значок Dial-Up з'єднання, і виберіть «Перервати зв'язок».

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як використовувати телефон в якості інтернет модему
18-09-2016
Кулькість читачів: 1326