Як вибрати недорогий і якісний принтер » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як вибрати недорогий і якісний принтер

Як вибрати недорогий і якісний принтер

Як правильно вибрати принтер, який має високу якість друку, корисні додаткові функції, відрізняється економічною експлуатацією і коштує недорого?

Наявність принтера дозволить заощадити час і кошти на друку текстових документів і фотографій в спеціалізованих копіювальних центрах. Але як правильно вибрати принтер, який має високу якість друку, корисні додаткові функції, відрізняється економічною експлуатацією і коштує недорого? Це можливо, якщо дотримуватися наступних порад. Крім того, пам'ятайте, що економити потрібно не тільки на покупку, але і на експлуатації принтера.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Секрети недорогого пристрою


    1. Якщо ви збираєтеся роздруковувати всілякі документи - вибирайте лазерний принтер. Для друку повнокольорових фотографій підійде струменевий принтер. Дотримуючись цього правила, ви заощадите на покупці картриджів.
 
 
    2. Одні апарати поєднуються з Windows, інші - з MAC. Ніякі секрети економічного вибору не допоможуть, якщо ви оберете пристрій, який не буде поєднуватися з вашим ПК.
 
 
    3. Вибирайте принтер з додатковими функціями. Це обійдеться трохи дорожче, але воно того варте. Переваги пристроїв з функцією двостороннього друку ви оціните тоді, коли будете роздруковувати величезний документ в 100 і більше листів з двох сторін.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
    4. Хочете заощадити при покупці? Купуйте апарат, який підтримує тільки той функціонал, який потрібно саме вам, щоб не переплачувати за додаткові «навороти».
 
 
    5. Вдома є маленька дитина або домашні тварини, і ви не бажаєте кожного разу витрачатися на нові дроти для пристрою? Вибирайте принтери з підтримкою Wi-Fi. Дана технологія позбавить вас від необхідності тягти дроти від комп'ютера до друкувального пристрою.
 
 
    6. Уточніть у продавця, які варіанти підключення підтримує пристрій: USB, Bluetooth, щоб не витрачатися потім на покупку необхідних комплектуючих.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Великі ємності з наповнювачем для картриджа коштують дорого, тому дізнайтеся у продавця, чи підтримує пристрій заправку за допомогою звичайного шприца з чорнилом.
 
 
Якщо ви збираєтеся використовувати принтер рідко, то краще вибирати лазерний варіант. У картриджах струменевих друкуючих пристроїв містяться рідкі чорнило, які від рідкісного використання висихають. Картриджі лазерних принтерів наповнюються порошком-тонером, який засохнути не може. Крім того, лазерні принтери коштують дешевше.
 
 
Чи варто переплачувати за високий дозвіл? Врахуйте, що для друку звичайних текстів підійде дозвіл 300х300 dpi, для друку графічних зображення - 600х600 dpi, для друку повнокольорових фотографій - 1200х1200 dpi.
Не забувайте, що для деяких струменевих принтерів потрібне придбання спеціального паперу, яка коштує дорожче стандартної.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як вибрати недорогий і якісний принтер
16-09-2016
Кулькість читачів: 1379