Самі незвичайні дитячі коляски » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Самі незвичайні дитячі коляски

Самі незвичайні дитячі коляски

Кожна мама прагне, щоб у її дитини були найкращі речі з самого дитинства. У зв'язку з цим дизайнери намагаються проявляти максимальну креативність навіть з таким, на перший погляд консервативним виробом, як дитяча коляска. Просте розфарбовування в строкаті кольори вже давно стало моветоном.

У моді вироби від провідних автомобільних (чому вже тут ще дивуватися) виробників, наприклад, Порше. Як завжди новинки в першу чергу виявляються у зірок шоубізнесу й молодих тат і мам зі списку Форбс.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Не варто також забувати, що для деяких людей електроколяски є єдиним способом переміщення. Часто такий варіант спілкування зі світом допомагає інвалідам або хворим на ДЦП. Максимальні зручності конструкції роблять такі коляски не тільки симпатичними, але і функціональними, зручними. Під кожного пацієнта можна провести регулювання, щоб зручно було маневрувати, виставити потрібну глибину посадки і висоту.
 
 
Трансформер i'COOPacific 11

Найбільшу популярність завоювали трансформуються коляски. З них легко виходять як колиски для немовлят, так і прогулянковий дитячий транспорт, а при необхідності вона складається в стільчик для годування. Є також варіант з прикріпленим автокріслом. Крім того, що мамі зручно, так і дитина постійно потрапляє в нову незвичайну обстановку.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
Трансформер Babyoom

Практичні матусі, які прагнуть до обгрунтованим, обдуманим покупкам залишаться задоволені виробом Babyoom. Перетворення їх дитячої коляски в продуктову візок або навіть в велосипед проходить всього за пару хвилин. Необхідно лише перекрутити в потрібну сторону раму і колеса.

Коляска-велосипед

Дивовижне пристрій, що сполучає велосипед і, в передній частині, дитячу коляску, дозволить мамам невтомно під час прогулянок з малям. Можна навіть демонструвати околиці і знайомити дитину з навколишнім світом.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
Коляска-валіза

Для затятих мандрівників буде приємним придбанням коляска-валіза. Стилізоване під дорожню сумку дитяче транспортно засіб буде нагадувати мамам про подорожі або навпаки кликати в дорогу. У горизонтальному положенні пристрій, з маленькими «Чемодан» коліщатками, є для дитини м'яким кріслом. У аеропорту на такому валізі набагато зручніше їздити, ніж сидіти на руках батьків.
 
 
SmartBabyCase

Практично космічні технології пропонують виробники такої коляски. Малюк герметично закритий у капсулі і надійно захищений від негативних зовнішніх факторів, таких як шкідливі комахи або забруднене повітря. А датчик, вбудований в механізм подачі повітря, завжди проконтролює необхідні параметри ізольованою середовища. Однак прогулянки під літнім сонцем з такою коляскою не бажані.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
Ретро-коляска

Стильна вінтажна коляска навряд чи буде зручна малюкові. Вона в деякій мірі захистить його від негоди, але більше покликана продемонструвати наявність смаку у батьків, ніж створити затишок дитині.
 


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Самі незвичайні дитячі коляски
29-10-2015
Кулькість читачів: 2123