Чи потрібно дитині спати з батьками? Детальна інструкція » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Чи потрібно дитині спати з батьками? Детальна інструкція

Чи потрібно дитині спати з батьками? Детальна інструкція

Якщо у вас з'являється дитина, тут же виникає безліч питань, у тому числі чи потрібно дитині спати разом з батьками? Деякі діти вже через тиждень можуть спокійно спати в ліжечку, а деякі вже в більш старшому віці починають вередувати і всіляко вибиватимуть своє право спати разом з батьками. Що ж робити і як вчинити правильно? Про це ми сьогодні вам і розповімо.

ПУНКТ 1
ІСТОРІЯ

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

У середньовіччі ліжко вважалася якимсь «надбанням» - вона було одне на всю сім'ю і його могли собі дозволити як мінімум люди середнього достатку. Біднякам і незаможним доводилося обходитися без спеціальних споруд, і лягали вони або на лавках, або на саморобних матрацах. Особливі багатії дозволяли собі приватне ложе і, чим багатша була людина, тим більше за розмірами воно було. З часом розміри ліжка починали рости, і воно стало своєрідним ложе для прийому почесних гостей.

Винахід люльки було, швидше за все, не предметом розкоші, а необхідністю - не так щоб відокремити дитину від матері, а щоб відокремити його від інших членів сім'ї. А в дуже бідних будинках саморобна люлька з сіна і дерева просто виручала матерів, яким не потрібно було постійно споруджувати нову постіль з підручних предметів, отчого виконання роботи значно полегшувалося. У 18-19 століттях люльки вже були на піку популярності, і саме тоді почали з'являтися аналоги великих ліжок - дитячі ліжечка. Найбагатші люди обробляли їх прикрасами, різьбленням, різними тканинами і фігурками згідно моді того часу, а представники середнього класу прикрашали ліжечка балдахінами з простих матеріалів, а також висушеними листям і гілками рослин. Люлька часто розміщувалася недалеко від матері або няні (годувальниці).

ПУНКТ 2
Все про сповивання
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Чи потрібно дитині спати з батьками? Детальна інструкція
17-09-2015
Кулькість читачів: 1987