Розвиваючі ігри для дітей » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день

Розвиваючі ігри для дітей

Гра для дітей дошкільного віку є невід'ємною частиною розвитку. Не можна уявити дитину, якій було б цікаво пізнавати світ за допомогою теорій і нескінченних монотонних пояснень. Завдяки грі не тільки дитині, але часом і дорослій людині не зрозумілі деталі навколишнього світу стають зрозумілими і дуже цікавими.

 

Захоплююча гра на уважність і гострий слух під назвою «Де годинник?» Може стати справжнім марафоном серед малюків. У неї може грати як дитина з мамою, так і ціла компанія дітей. Суть гри в тому, щоб знайти голосно цокаючий годинник за певний відрізок часу.

 

З кожним підходом до гри часу можна давати все менше. Можна допомогти малюкові підказками типу гаряче-холодно. Гра розвиває реакцію, слух і, дуже важливо, почуття часу.

 

Ще більш кумедна і весела гра «Танцююча рука». Буде потрібно мінімум два гравці. Грає весела музика. Один з гравців називає частину тіла, якою другий гравець повинен танцювати. Той в свою чергу намагається це зробити. Гра відмінно розвиває артистичність, фантазію ну і, звичайно ж, спритність. Гра викликає сміх і задоволення, адже танцювати можуть як звичні ноги і руки, так і пальці, голова і навіть вуха.

 

«Домашній телефон» - гра-відкриття. Дитині буде дивно поговорити по імпровізованомутелефону з мамою, братом чи іншим. Для винаходу знадобиться два пластикових стаканчика, два сірники і нитка. У дні стаканчиків по центру потрібно зробити отвір.

 

Стаканчики слід об'єднати ниткою, протягнувши кінці її в отвори і закріпивши на сірниках. Тепер двоє людей натягують нитку і говорять в стаканчик-трубку. Дітям подобається слухати як з трубки доноситься мова. Це забавний винахід можна використовувати і в тих випадках, коли малюк чимось засмучений, а говорити не хоче. Відверта розмова по такому телефону стане цікавою, і всі таємниці будуть розкриті.

 

Дітки люблять будувати з кубиків. Цей інтерес можна перетворити в змагання з нагородами. Наприклад, гра - «Хто побудує найвищу вежу», навчить малюків координації рухів і деяким фізичним явищам. Можна будувати і одну вежу. По черзі класти кубик і після чийого кубика вежа впаде, той і програв. Будувати можна з кубиків, печива, шашок та всього що попадеться під руку.


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Розвиваючі ігри для дітей
10-10-2016
Кулькість читачів: 1477