Як придбати нерухомість в Парижі? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як придбати нерухомість в Парижі?

Як придбати нерухомість в Парижі?

Франція завжди вабила своєю розкішшю і витонченістю. Ця країна сповнена романтизму. Тим, хто хоче придбати нерухомість у Франції, а саме в Парижі, ясно, що це не тільки вигідне вкладення свого капіталу, а й прибуткова справа, так як ціни на нерухомість у столиці Франції постійно зростають.

Ціни

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Париж розділений на 20 округів. Відлік округів йде від першої округу, на якому розташовується Лувр, і йде по спіралі. Ціни на нерухомість зменшуються, в залежності від того, де вона знаходиться в історичному районі або передмісті Парижа. Нерухомість можна умовно поділити на 3 види, залежно від цін на неї.

До першого виду належать вілли. Так називають будинки в околицях Парижа. Вартість такої нерухомості від 150 000 євро і вище. Другий вид - це елітні квартири. Це сучасні квартири з поліпшеним плануванням і гаражем в престижних кварталах столиці.

Якщо розглядати центр Парижа, то така квартира може обійтися в мільйон євро, але сюди входить і гараж і консьєржка. Третій вид - це звичайна квартира в багатоповерховому будинку, вартість таких квартир від 80000 євро. Такі квартири мають попит серед французьких покупців нерухомості.

Правила придбання
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як придбати нерухомість в Парижі?
12-09-2015
Кулькість читачів: 2408