Як повернути борг у друга? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як повернути борг у друга?

Як повернути борг у друга?

Справжня дружба будується на багатьох людських якостях. Підтримка у важку хвилину і довіра - є основними з них. Трапляється так, що друзі просять у борг. Ви, звичайно ж, з метою підтримати і допомогти дорогого товариша погоджуєтеся, не роздумуючи. Проходить час, і стає зрозумілим, що друг призабув про борг або просто не збирається його повертати. Як вчинити? Адже Вам дійсно зараз потрібні гроші.

Як змусити людину повернути борг?Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Мирні переговори

У першу чергу поговоріть про це з одним. Не соромтеся і не коріть себе за цей крок. Це Ваші кровні гроші і Ви вправі вимагати їх повернення. Якщо боїтеся, що друг образиться і не буде більше з Вами спілкуватися, не ведіть розмову на підвищених тонах і не намагайтеся грубити. Постарайтеся коротко і ясно дати зрозуміти людині, що зараз перебуваєте у важкій ситуації і Вам потрібні ці кошти. Нагадайте, що, коли у товариша була потреба, Ви, не замислюючись, пішли йому на зустріч. Тепер саме час допомогти і Вам.

Якщо друг довго не віддає борг, можливо, він просто забув про нього, і Ви ненав'язливо можете йому про це нагадати. Не соромтеся нагадати. Ви ж не чуже просите, а хочете отримати своє.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як повернути борг у друга?
3-09-2015
Кулькість читачів: 2340