Основні види кредитів » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Основні види кредитів

Основні види кредитів

Споживчий кредит

Кредит для споживчих потреб або споживчий кредит вважається одним з найпопулярніших видів кредитування. Основна причина популярності полягає в тому, що перед позичальником з боку банку не ставиться умова використання позикових коштів для певної мети, обумовленої в договорі. Таким чином, позичальник може використовувати грошові кошти для будь-яких цілей.

Процентна ставка залежить від деяких умов: валюти, в якій видається кредит, терміну для погашення кредиту і, звичайно, розміру суми кредиту.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Товарний кредит

Товарний кредит в основному надається торговельними організаціями на довгостроковий час згідно із законодавством. Торговельні організації продають у кредит товари тим особам, які проживають і постійно працюють в межах міста або населеного пункту, на території якого знаходиться ця організація.

Кредит видається за ціною за товар, яка була встановлена ​​в день продажу. І навіть якщо ціни зміняться, перерахунок кредитної суми не здійснюється.

Кредит на освіту

Кредит на освіту видається для оплати навчання в освітніх установах, які повинні бути зареєстровані на території України, де здійснюється навчання на платній основі. Кредит на освіту видають у державній валюті, тобто в гривнях, і в безготівковій формі. Сума відразу надходить на рахунок освітньої установи.

Максимальний розмір суми кредиту становить близько 70% від повної вартості всього курсу навчання.

При цьому необхідно надати документи про всі наявні доходи.

Експрес-кредит

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Цей вид кредитування має на увазі отримання невеликої грошової суми на відносно невеликий термін, а також мінімальні вимоги щодо документів і доходів. Саме через розгляду кредитних заявок в короткі терміни і швидка видача кредиту зробили цю програму популярною, за що вона і отримала свою назву - «експрес-кредит».

Оформлення кредиту займає від 30 хвилин до години.

Онлайн кредит

З розвитком технологій з'явилася можливість оформляти документи на отримання кредиту, не виходячи з дому. Для цього потрібно мати лише комп'ютер, який підключений до інтернету. Основний мінус в тому, що для віддалених районів, де може бути відсутнім інтернет-з'єднання, оформлення кредиту може стати проблемою. Після оформлення заявки вам прийде повідомлення з інформацієб про рішення згоду або відмову в наданні кредиту. Якщо відповідь позитивна, то готівкова сума або кредитна карта можуть бути доставлені прямо до вас додому.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Основні види кредитів
30-08-2015
Кулькість читачів: 1911