Корисні бізнес поради для ділових людей, та тих хто хоче такими стати
карта сайта Корисні поради на кожен день
2277
0

Як просунути кар'єру за допомогою шести магічних фраз

26 сен 2015
Ви чули коли-небудь про такий термін, як психологія просування? Чому одні стрімко піднімаються кар'єрними сходами, а інші до пенсії просиджують штани в званні рядових співробітників? Сьогодні ми розповімо про шість важливих фраз, шести кроках, які допоможуть вам просунутися по службі.
2270
0

Як правильно побудувати кар'єру

25 сен 2015
У 21 столітті створення кар'єри - процес досить неоднозначний, багатопрофільний і складний. На будь-якому етапі роботи ви повинні трудитися наполегливо і вірити у свій успіх. Перш ніж створити електричну лампочку, Едісон зробив величезну кількість експериментів. Сьогодні існує ціла маса способів
2204
0

Як зникають гроші з банкомату? Що потрібно знати щоб не стати жертвою шахраїв

14 сен 2015
Ви підійшли ввечері до банкомату, вставили картку в надії забрати чесно зароблену зарплату, а тут все нанівець! Картка застрягла - ні туди, ні сюди. До кого звернутися в такій нервовій ситуації? Звичайно ж, до першого зустрічного! А той, частенько буває, тільки цього і чекає. Тому що сам же і
2123
0

Як придбати нерухомість в Барселоні?

12 сен 2015
Барселона є столицею однієї з областей Іспанії - Каталонії. Місто відрізняється своєю древньою історією, особливою культурою і традиціями. В архітектурному плані місто дуже різноманітне.
2472
0

Як придбати нерухомість в Парижі?

12 сен 2015
Франція завжди вабила своєю розкішшю і витонченістю. Ця країна сповнена романтизму. Тим, хто хоче придбати нерухомість у Франції, а саме в Парижі, ясно, що це не тільки вигідне вкладення свого капіталу, а й прибуткова справа, так як ціни на нерухомість у столиці Франції постійно зростають.
2119
0

Як відкрити пекарню?

10 сен 2015
Пекарня кондитерська може стати не тільки для бізнесмена непоганим джерелом прибутку, але і прекрасним сімейним бізнесом. Але перш ніж приступити до організації своєї справи потрібно врахувати деякі правила.
1946
0

Як скласти резюме?

10 сен 2015
Резюме має вирішувати конкретне питання - чи підходить людина на заявлену посаду? Щоб з великого числа претендентів обрали саме Вас, необхідно грамотно скласти резюме, зуміти зачепити увагу роботодавця і мотивувати його на подальшу зустріч, тобто співбесіду.
1985
0

Як відкрити інтернет-магазин?

03 сен 2015
Сьогодні торгівлею у всесвітній павутині займаються не тільки люди, що володіють багатим досвідом у подібному бізнесі. Навіть якщо ви вирішили вперше себе випробувати в ролі підприємця, при належному підході у вас все вийде!
2096
0

Як заощадити при страхуванні?

03 сен 2015
У нестабільних економічних умовах, які існують на сьогоднішній день не тільки в нашій державі, а й в усьому світі, все більше людей замислюються про те, на чому можна заощадити і як правильно це зробити.
2218
0

Як кредит може перешкодити поїздці за кордон?

03 сен 2015
Попит на споживче кредитування з кожним днем ​​зростає все сильніше. Українці стали брати в борг навіть тоді, коли фінансове становище не дуже сильно допомагає розплатитися з ним. Наслідки при цьому можуть досить сильно позначитися на поїздках в інші країни.
2420
0

Як повернути борг у друга?

03 сен 2015
Справжня дружба будується на багатьох людських якостях. Підтримка у важку хвилину і довіра - є основними з них. Трапляється так, що друзі просять у борг. Ви, звичайно ж, з метою підтримати і допомогти дорогого товариша погоджуєтеся, не роздумуючи. Проходить час, і стає зрозумілим, що друг призабув
2256
0

Як правильно ходити в супермаркет?

03 сен 2015
Грошей багато не буває. Щоб не відчувати в них недоліку, доводиться економити. Економити можна на продуктах, але робити це треба з розумом. У багатьох це не виходить. Результат - життя без заощаджень, а іноді навіть без можливості придбання найнеобхідніших речей. Це пов'язано з нашою фінансовою