Заміна державного номера авто: простіше простого » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Заміна державного номера авто: простіше простого

Заміна державного номера авто: простіше простого

Багато водіїв хоча б один раз зв'язувалися з проблемою заміни номерних знаків на автомобілі. Процедура ця не всім відома і займає чимало головного болю. Адже заміна номерних знаків може бути викликана різними причинами і вимогами нашої держави. В Україні ця процедура займає, не багато не мало, від однієї години до цілого дня. Давайте розглянемо самі причини потреби заміни автомобільних номерів.
 
 

Коли може знадобитися заміна номера?


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

-Ну, по-перше, почнемо з самого важливого, це переоформлення автомобіля на нового власника, що тягне за собою обов'язкову заміну держ номера на авто.
 
-Другою, не такою обов'язковою причиною заміни номерів, є власне саме бажання водія.
-Номер може просто зіпсуватися.
-Втрата номерних знаків.
-Необхідність купити машину закордоном, так само призводить нас до реєстрації номера.

Кому просто ніколи возитися з такою справою, можна зробити хід конем, і передати таку справу в спеціальні фірми, які беруть гроші за свої послуги, але зате зроблять всю роботу за вас. Вам не потрібно буде стояти в черзі і нервувати. Такі фірми зроблять все настільки оперативно, що ви не встигнете й оком моргнути. Правда, це зажадає від вас додаткових витрат.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Але якщо ви все-таки вирішили самостійно йти в Державну автоінспекцію, тоді ось перелік документів необхідних для заміни номера на машині.

   
-Мати при собі копію техпаспорта на ваше авто,
    -
Копію паспорта власника,
    -
Копію свідоцтва про реєстрацію юридичної особи (якщо авто оформлено на організацію)
   
-Права.

Як виглядає процедура заміни номера?


Беремо документи, їдемо в ДАІ, реєструємося, чекаємо в черзі. Йдемо з експертом і перевіряємо ваше авто, після чого прямуємо в касу, оплачуємо, чекаємо, забираємо.

Ціни на заміну номерних знаків безпосередньо коливаються в межах 20-30 доларів, ну а якщо брати послуги агентств, то діапазон 40-100 доларів.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Так в ідеалі виглядає схема заміни номера. Але казуси трапляються завжди, будьте готові прийти в ДАІ двічі, тричі. І ще один момент, якщо цю процедуру будуть робити за вас ваші близькі, тоді вам потрібно написати довіреність на ім'я людини, яка буде проходити цю процедуру.

Усім водіям терпіння і як говоритися: «Ні цвяха ні жезла».

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Заміна державного номера авто: простіше простого
16-08-2016
Кулькість читачів: 2451