Як вибирати б/у автомобіль » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як вибирати б/у автомобіль

Як вибирати б/у автомобіль

Не всі можуть дозволити собі улюблений автомобіль прямо з салону. А ось б/у - дуже може бути. Та й якщо ви тільки сіли за кермо, купувати новеньку «красуню» не бажано. Можна написати величезну статтю про вибір такої машини, але щоб вас не обтяжувати, ми зупинимося на ключових моментах, які обов'язково вам знадобляться.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

КРОК 1
Визначтеся між іномаркою і чудом вітчизняного виробника

Тут все дуже просто. Якщо у вас в кишені більше п'яти тисяч доларів, обов'язково беріть іномарку. Менше? Що ж, задовольняйтеся машиною вітчизняного виробництва.

КРОК 2
Визначтеся між новою та старою машиною

Як тільки нова машина виїде з салону, її ціна миттєво впаде на 10 відсотків. Гарантія на нову машину буде діяти тільки в тому випадку, якщо ви збираєтеся обслуговуватися у дилера. А це задоволення досить не дешеве.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

КРОК 3
Визначитеся із країною-виробником

Вибираючи країну-виробника, подумайте, перш за все, про те, які пріоритети ви перед собою ставите. Краще співвідношення якості та ціни ви знайдете в корейських і японських машинах. (Там до речі можна знайти достатньо непогані праворульні варіанти). Якщо ви плануєте надалі продати машину, то найкраща ліквідність у машин з Японії та Німеччини. Франція - лідер у показниках ергономіки салону, «козир» США - плавність ходу. Для вас визначальний фактор - надійність транспортного засобу? Тоді вибирайте транспортні засоби з Японії та Швеції.

Читати також:
Як знизити витрати палива?
Як вибрати старий автомобіль?
Як визначити реальний пробіг автомобіля?


КРОК 4
Визначтеся між пошуком у своєму місті та замовленням із-за кордону
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як вибирати б/у автомобіль
20-09-2015
Кулькість читачів: 2287