Qoros - характеристики, опис, ціна, відгуки » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Qoros - характеристики, опис, ціна, відгуки

Qoros - характеристики, опис, ціна, відгуки

Дуже скоро на території Східної і Західної Європи з'явиться нова автомобільна марка, назва якої - Qoros. Цей проект - результат співпраці китайських і ізраїльських фахівців. Саме тому вже кілька років на внутрішньому ринку Піднебесної автомобілі успішно користуються популярністю. Найближчим часом автомобілі Qoros з'являться і в країнах СНД. Зокрема, на просторах Росії автомобілі цієї марки вже починаю набирати популярність.

 

Модельний ряд марки Qoros


На сьогоднішній день існує 4 моделі автомобілів. Правда, в цьому полягає маленька хитрість. Насправді, марка представлена ​​всього однією моделлю - Qoros 3, просто виробник проводить принципову різницю між седаном, хетчбеком, універсалом і кросовером, до речі, останній зовсім недавно з'явився серед наявних кузовних варіацій Qoros.

Особливості нового автомобіля


Бренд абсолютно новий, який не має ніякої історії, саме тому багато автогуру поставилися до нього несерйозно, втім, як і до більшості інших автомобілів китайського походження, наприклад, ті ж Geely. Проте, всі сумніви і глузування над автомобілем були розбиті в пух і прах тоді, коли був проведений краш-тест Qoros 3. Випробування показали, що новинка відповідає сучасним вимогам безпеки, на відміну від багатьох інших китайських автомобілів.

Екстер'єр і інтер'єр автомобіля


Автомобілі Qoros позиціонуються як средньогабаритні моделі. Дизайн кузова цілком звичний і сучасний. Разом з цим, автомобіль виглядає досить стильно. Безумовно, екстер'єр моделі, різні кузовні варіації оформлення зацікавлять як молодь, так і представників старшого покоління, як жінок, так і чоловіків.

Салон автомобіля максимально простий, але разом з цим, досить стильний і якісний. Внутрішнє оформлення витримано в класичному стилі, все просто, спокійно і гармонійно. Як і раніше, китайці застосовують 2 кольори в обробці салону - чорний і білий. Це являє свого роду консерватизм.

Що стосується габаритів автомобіля, довжина Qoros 3 sedan становить 4.6 метра, а довжина Qoros 3 hatch - 4.4 м. Ширина автомобілів однакова, становить 1839 мм.

КПП і Двигун Qoros


Автомобіль пропонується в двох варіаціях двигуна. У першому випадку, мотор об'ємом 1.6 літра і потужністю 128 к.с., у другому - обсяг той же, 1.6 літра, але потужність 158 к.с. На вибір покупцеві представлена ​​механічна і роботизована коробка передач.

Скільки коштує автомобіль Qoros?


За заявою виробників, вартість автомобіля буде починатися з позначки в 13.5 - 14 тисяч доларів США за форм-фактор седан і хетчбек. Ціна Qoros 3 в кузові універсал і SUV буде трохи вище.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Qoros - характеристики, опис, ціна, відгуки
5-09-2016
Кулькість читачів: 1351