Автоматичний натягувач ланцюга ВАЗ » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Автоматичний натягувач ланцюга ВАЗ

Автоматичний натягувач ланцюга ВАЗ

У деяких моделях іномарок, а також у вітчизняних ВАЗах распредвал приводиться в рух не за допомогою ременя, а завдяки ланцюгової передачі. В якійсь мірі, це велика перевага, тому що в подібному випадку не доведеться страждати від обриву ременя і загинання клапанів, що характерно для перших примірників авто ВАЗ 2108, 09. Але, це лише одна сторона медалі.

 

Ланцюгова передача. Коротко про сумне


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Власникам класичних моделей ВАЗ, де і встановлювалася ланцюгова передача, весь час доводиться стежити за її натягом, так як в процес експлуатації ланки подовжуються і це призводить до самих різних наслідків, починаючи від освіти різних сторонніх шумів під час роботи двигуна, закінчуючи «слізиваніем» зведочек распредвала і коленвала. Далі ще гірше - перескакування ланцюга, знос деталей, і результат всього цього - дорогий ремонт. А все через ненатягнутої ланцюга.

Регулюється натягу ланцюга за допомогою нехитрого пристрою, який, як це не банально, і носить назву - натягувач ланцюга. Але якщо вам набридло вручну кожен раз підкручувати натягувач ланцюга ВАЗ, і в такий спосіб позбавлятися від зайвого шуму роботи двигуна, тоді деталь, під назвою «автоматичний натягувач ланцюга» зможе надати вам свою допомогу.

Як працює автоматичний натягувач ланцюга Пілот?


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Пристрій самостійно регулює натяг без втручання людини. У штоку натяжителя є пружинка, яка спочатку знаходиться в стислому положенні. В ході експлуатації пружинка автоматично розправляється, шток подовжується і це перешкоджає виникненню шуму обертання ланцюга. Умовно подібну роботу натяжителя нарікають крокової.

Це означає, що лише при певній мірі зносу шток подовжується і, таким чином, натягує ланцюг. У разі якщо цей знос недостатньо високий, шток залишиться колишньою довжини до тих пір, поки ланцюг розтягнеться ще більше. Саме тому багато хто відзначає кілька збільшений шум роботи двигуна з автоматичним натягувачем ланцюга ВАЗ, ніж із заводським.

А не купити б натягувач мені?


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Чесно кажучи, незрозуміло, скільки ще позитивної інформації має з'явитися про цей девайс, перш ніж до всіх автовласників дійде, нарешті, що автоматичний натягувач - дійсно стоїть доопрацювання. Ресурс роботи у автоматичного натяжителя більше. Проблем в регулюванні ланцюга стає менше. Ціна, звичайно, у подібного пристрою більше, в порівнянні з заводським, але це того варто.

Словом, якщо ви живете за принципом «все проаналізувати, зважити і розрахувати» - розрахована, заради Бога ... але життя то летить дуже швидко. А, як відомо, той хто ризикує, в результаті ... менше возиться зі своїм Жигулі.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Автоматичний натягувач ланцюга ВАЗ
5-09-2016
Кулькість читачів: 1444