Двигуни Ванос на БМВ. Детальне знайомство » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Двигуни Ванос на БМВ. Детальне знайомство

Двигуни Ванос на БМВ. Детальне знайомство

Чи не багато автомобілістів, навіть ті, які мають в своєму розпорядженні БМВ, здатні дохідливо і детально пояснити, що таке Ванос. Одні знають лише те, що це система зміни фаз газорозподілу, інші не засвоїли і цього. Максимально просто, максимально докладно і максимально цікаво про систему Vanos ми поговоримо в нашій сьогоднішній статті.

 

Навіщо взагалі потрібна система Ванос?


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Початкове завдання, яке стояло перед розробниками двигуна - це зниження його витрати палива. Яким чином? Зайвий раз не варто пояснювати, що абсолютно всі мотори автомобілів BMW відрізняються чималою ненажерливістю. Щоб мінімізувати цей недолік, і почалися розробки системи, що пізніше отримала назву Ванос. Завдяки їй, автоматично знижується споживання палива двигуном, якщо той наприклад, працює на холостих обертах, або використовується в режимі «пенсіонерської» їзди. Але економія - це не єдиний плюс системи Vanos.

Завдяки управлінню моментом і величиною підняття клапанів, з мотора вдається вичавити більше потужності при "кік-дауні». Звідси, двигун Ванос виходить не тільки економічним, але ще і еластичним, тобто відмінно тягне на всьому діапазоні оборотів.

Види Ванос і особливості пристрою механізму


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Існує 2 типу системи: це single Vanos, яка працює тільки з впускними клапанами двигуна, а також double Vanos, відповідно, встановлюється на впускні і випускні клапана двигуна. Сам механізм має поршень і шестерні, які, переміщаючись, рухають і шестерні распредвалов, тим самим, змінюючи фази газорозподілу. Поршень приводиться в рухи завдяки зміні тиску масла в двигуні. Цю інформацію зчитують датчики, а «мозок» мотора приймає рішення про зміну фази газорозподілу.

Чи варто згадувати зайвий раз про те, що подібна складність пристрою, крім всіх наявних переваг, тягне за собою і певні недоліки. Сам механізм, механізм зміни фаз газорозподілу, складається з безлічі вразливих деталей - кілець ущільнювачів, сальників і т.д. В результаті цього підвищується ризик стати частим гостем на станції техобслуговування. Та й ремкомплект системи, як ви вже здогадалися, коштує не дешево.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Але, як говориться, той, хто дозволив собі придбати БМВ, знав, на що йде, і цілком може дозволити собі проводити якісний ремонт автомобіля.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Двигуни Ванос на БМВ. Детальне знайомство
5-09-2016
Кулькість читачів: 1395