Чому троїть двигун? Правильно визначаємо причину » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Чому троїть двигун? Правильно визначаємо причину

Чому троїть двигун? Правильно визначаємо причину

Досить часто автомобілісти скаржаться на те, що троит двигун. Причому, стосується ця проблема, як автомобілів вітчизняного виробництва, так і іномарок; як старих машин, так і нових. Якщо у вас почав троить двигун, то насамперед необхідно розібратися, в чому причина. Цьому ми і будемо вас сьогодні вчити.

 

Як зрозуміти, що двигун троїть?


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Коли холодний двигун троїть, цього просто неможливо не помітити. По-перше, від роботи мотора з'явитися сильна вібрація, автомобіль буде, буквально, тремтіти. По-друге, цю проблему можна відрізнити на слух. Двигун буде працювати не рівно, торохтеть. Нарешті, дуже сильно змінитися поведінка автомобіля при їзді. Припустимо, якщо троить почав 4-х циліндровий мотор, потужність відразу падає на чверть, що не помітити дуже складно.

Ну, а тепер, давайте розберемося, з яких причин може троить двигун?

Чому троит двигун?


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Цьому явищу може служити кілька причин. По-перше, найчастіше така неприємність виникає через неробочий свічки. Свічка не дає іскру в один з циліндрів і, як результат, двигун автомобіля троит. Причина може бути і в високовольтних дротах. Ненадійне кріплення, розрив проводу, словом, будь-яка проблема з проводом може відбитися на роботі двигуна і в результаті, той буде троить.

Що стосується карбюраторних моторів, то проблема може критися і в кришці трамблера. Навіть якщо на ній є хоч маленька тріщина, проблем не оберешся. Через такої проблеми троить і глухнути двигун буде постійно. Але це стосується карбюраторних моторів. Якщо троит двигун інжектор, то проблема набагато серйозніша, так як завдяки складному пристрою інжектор моторів, причина може бути в чому завгодно: в форсунках, які розпилюють паливо, в датчику масової витрати повітря і т.д. Як бачите, троить двигун з причин може дуже різним.

Що робити, якщо троит двигун?


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Якщо ви завели автомобіль і виявили, що троит двигун на холостих обертах, вам належить виконати невелику роботу з пошуку уразливого місця. Найпростіший спосіб - від'єднайте високовольтні дроти від свічки. Якщо двигун став працювати ще гірше, підключіть провід назад і виконайте ту ж процедуру з іншим циліндром. Якщо при від'єднанні чергового проводу робота двигуна ніяк не змінилася, вітаємо - ви знайшли неробочий циліндр.

Викриття свічку на неробочому циліндрі і оціните її зовнішній вигляд. Дуже часто свічки можуть бути причиною того, що двигун троїть при запуску, так і протягом усього діапазону роботи. Спробуйте замінити свічку. Якщо це не допомогло, оцініть ступінь працездатності високовольтних проводів, можливо, вони не пропускають іскру.

Може бути така проблема, що на холостих троїть двигун, а при їзді немає. Це може бути викликано низькою компресією двигуна. Заміряйте компресію і переконайтеся, що причина криється саме в цьому.

Коли почав троить інжекторний двигун радимо звернутися в СТО, де майстри проведуть грамотну діагностику і нададуть вам допомогу. Інжектор - дуже складна система і зі звичайними «гаражними» методами краще в неї не втручатися.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Чому троїть двигун? Правильно визначаємо причину
5-09-2016
Кулькість читачів: 2370