Чому вибиває передачі на КПП? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Чому вибиває передачі на КПП?

Чому вибиває передачі на КПП?

Багатьом власникам старих автомобілів часто доводиться скаржитися на те, що вибиває передачу КПП при початку руху, або безпосередньо в ході самого руху автомобіля. І зовсім не важливо, вибиває першу передачу, або вибиває п'яту передачу - будь-яка з цих проблем свідчить про наявність несправності в механізмі КПП. Сьогодні ми поговоримо, чому вибиває передачу.

 

Як зрозуміти, що коробку передач вибиває?


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Якщо навіть ви водій-новачок, зрозуміти, що КПП вибиває дуже просто. Ви рухаєтеся на автомобілі з певною швидкістю і тут, раптом розгін перестав здійснюватися, дивіться - а коробка вже на нейтральній. Знову включаєте швидкість і та ж ситуація. Нічого не залишається окрім як тримати важіль КПП всю дорогу, або ж перейти на іншу передачу, яка вибивати не буде. Так, в перший час вибиває тільки на одну швидкість, припустимо, у вас може вибивати 4 передачу, а решта працювати абсолютно нормально. Але в подальшому ситуація може погіршитися.

Чому вибиває передачі на КПП?


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Виникненню цієї неприємності можуть служити кілька причин. Перша з таких, є знос і обрив опор двигуна. В результаті цього, двигун розгойдується при роботі, що призводить до ненадійного контакту КПП, ось тому і відбувається вибивання передач. Як правило, якщо причина криється саме в цьому, то вибиває тільки парні передачі.

Більш характерна несправність - це знос зубців на муфтах синхронізаторів і на шестернях передач. Причиною цьому може служити неправильне регулювання зчеплення, ослабів трос, завдяки чому був викликаний прискорений знос зубів. Як правило, при такій несправності вибиває 3 передачу, або 2ю. Але вибиває тільки одну швидкість і, як правило, при різкому розгоні або гальмуванні.

Причиною того, що вибиває передачу, може служити і ослаблення пружин синхронізаторів. Правда, зрозуміти, що причина йде саме в цьому, вдасться тільки після розтину КПП.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Нарешті, вибивати передачу може і через сильний зносу механізму вибору передач. Це також досить поширена причина і визначається вона тільки після розтину коробки.

Якщо вибиває задню передачу, то причини все ті ж - знос синхронізаторів, шестерні передачі.

У більшості випадків причина вибивання передачі стає явною тільки після розтину коробки. Затягувати з ремонтом краще не варто, так як в один прекрасний момент передача і зовсім може не включитися, або заклинити, і в результаті, автомобіль доведеться відвозити в сервіс на евакуаторі.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Чому вибиває передачі на КПП?
5-09-2016
Кулькість читачів: 2985