Прокатка автомобільних дисків » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Прокатка автомобільних дисків

Прокатка автомобільних дисків

Однією з послуг шиномонтажних сервісів є прокатка дисків. Чи замислювалися ви, що це за процедура, через що і для чого вона проводиться? Якщо про це ви хочете знати якомога більше, тоді рекомендуємо вивчити нашу статтю дуже уважно, тому що в ній ми поговоримо, що таке прокатка дисків, як вона виконується і з якою метою.

 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Що таке прокатка дисків?


Прокатка дисків - це ніщо інше, як відновлення правильності геометрії колісного диска. В результаті частої експлуатації автомобіля, попадання в ям, врешті-решт, через ДТП, колісні диски втрачають ідеальну форму, стають деформованими. Їздити з такими колесами не безпечно, тому затягувати з прокаткою не варто. Іншими словами, прокатка дисків - це їх реставрація, надання ідеальної круглої форми, що забезпечить стійкість автомобіля на дорозі і дозволить уникнути ризик втрати управління.
 
 

Як робиться прокат дисків?


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Дана процедура виконується абсолютно з будь-якими типами колісних дисків: штампованими, кованими і литими (в залежності від ступеня і складності пошкодження). Прокат дисків може виконуватися, як в сукупності з ремонтом всієї ходової частини, так і окремо. Для здійснення операції, майстром застосовується високоточний комп'ютерний прилад, за допомогою якого і встановлюється ступінь відхилення геометрії диска від норми. Після виявлення пошкоджених ділянок, майстер відмічає їх і приступає до процедури вирівнювання. Для цього використовуються пневматичні або гідравлічні верстати.

Вирівнювання відбувається до тих пір, поки геометрія диска не стане ідеально рівною.
 
 

Нюанси, пов'язані з прокаткою дисків


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Ми відзначили, що прокатці піддаються всі види дисків, але тут треба дещо уточнити. На відміну від всіх інших видів, литі диски не завжди можна піддавати прокатці. Справа в тому, що при деформаціях можливе утворення мікротріщин в структурі диска. При подальшій реставрації ці мікротріщини можуть рости, відповідно, міцність диска падає. В результаті, в один не дуже хороший момент, диск з тріщинами може розвалитися прямо на ходу. Що стосується реставрації кування і штампування, подібних протипоказань немає.

Ось, власне, що представляє собою прокатка колісних дисків. Пам'ятайте, що робити дану процедуру необхідно не тільки після ДТП або сильного попадання в яму, а й просто, час від часу, хоча б 1 раз в 10 тис. км. пробігу.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Прокатка автомобільних дисків
2-09-2016
Кулькість читачів: 1714