Як не допустити корозію кузова автомобіля » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як не допустити корозію кузова автомобіля

Як не допустити корозію кузова автомобіля

Іржа - це суттєва проблема для будь-якого автовласника. В незалежності від марки і пробігу авто, рано чи пізно на поверхні його кузовних деталей може утворитися корозія. Тому тема ефективної боротьби з корозійним нальотом сьогодні є дуже актуальною. Всім тим, хто шукає нові ефективні способи, що дозволяють раз і назавжди поставити крапку в боротьбі з корозією, настійно рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею.

 

Вітчизняні лакофарбові склади


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Серед безлічі всіляких засобів, які допомагають позбутися від корозії, особливою популярністю завжди користувалися лакофарбові склади, які можна наносити поверх іржі. На вітчизняному ринку подібні матеріали можна зустріти під назвою: грунт «ЕП-0199», або ж «Інкор», а також грунт-емаль «Греміруст». Даний засіб є двокомпонентною фарбу, що має в своєму складі основу і затверджувач. Зміст інгібітора корозії і цільових добавок дозволяє наносити речовину на щільну іржу. Подібна фарба дозволяє ефективно боротися з корозією товщиною до 1100мкм. Головним достоїнством грунтовки є висока адгезія, а також прекрасні фізико-механічні властивості і хімічна стійкість. Ця фарба як би перетворює іржу, заповнюючи мікротріщини і пори металу.
 
 

Імпортні аерозолі


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Сучасні аерозолі прекрасно справляються з корозією. Вони прості і зручні у використанні, багато зарубіжних виробників пропонують унікальні препарати, які в своїй основі мають електролітичний розчин солей цинку. Багато автовласників стверджують, що сьогодні не існує більш дієвого способу боротьби з іржею. Головний секрет подібних аерозолів - цинк, який здатний ефективно запобігати повторній появі корозії на обробленій ділянці. Єдиним недоліком подібного засобу може стати його висока вартість, але варто сказати, що аерозоль цілком виправдовує своє співвідношення ціни і високої якості.
 
 

«Дідівський» спосіб, або позбавляємося від іржі кислотою


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Багато автовласників, не бажаючи звертатися за професійною допомогою, приймають рішення самостійно позбавитися від шкідливої ​​корозії за допомогою різних кислот. Звичайно, в деяких випадках даний метод може стати ефективним, але якщо не знати чіткі пропорції і не володіти достатнім досвідом для проведення подібних процедур, то можна не тільки видалити наліт, але і сильно пошкодити оброблювану поверхню.

Звичайно, кожен автовласник вибирає свій індивідуальний спосіб ефективної боротьби з іржею. Якому методу віддати свою перевагу - вирішувати тільки Вам.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як не допустити корозію кузова автомобіля
2-09-2016
Кулькість читачів: 1348