Вчимося визначати несправність авто по диму з вихлопної труби » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Вчимося визначати несправність авто по диму з вихлопної труби

Вчимося визначати несправність авто по диму з вихлопної труби

Чи знаєте ви, що для того, щоб визначити несправність двигуна, відкривати капот не обов'язково? Достатньо лише поглянути на колір диму, який буде виходити з вихлопної труби при працюючому моторі, і відразу ж можна визначити, в порядку серце автомобіля, чи ні. Сьогодні ми з вами будемо вчитися визначати несправності за кольором диму з вихлопної труби.

 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

При запуску двигуна, або в зимову пору року, то, що йде дим з вихлопної труби, цілком нормальне явище. Після прогріву двигуна на повністю справному моторі диміння пропадає, а ось якщо є проблеми, то необхідно з'ясувати, якого вони роду.

Сизий дим з вихлопної труби


Якщо ви помітили синій дим з вихлопної труби, який, то з'являється, то зникає, це є свідченням того, що в циліндри двигуна потрапляє масло. Можливо, несправність в поршневих кільцях, або сальники клапанів, які затруюють масло в циліндри. Результат, необхідно частіше доливати масло, та й потужність мотора з часом почне знижуватися.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Білий дим з вихлопної труби


Якщо йде дим з вихлопної труби білого кольору, причому дим досить густий, то це може говорити про потрапляння в циліндри охолоджуючої рідини. Причина може критися в прокладці ГБЦ.

Запам'ятайте, що густий дим з вихлопної труби обов'язково буде пов'язаний з ОЖ, її переплутати ні з чим іншим не можливо. Усунути проблему можна, замінивши прокладку ГБЦ.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Чорний дим з вихлопної труби


Поява чорного диму свідчить про забруднення паливних форсунок. Як правило, чорний дим з'являється тільки на старих автомобілях, двигун яких має великий пробіг, або ж на машинах з дизельними моторами. Неякісне дизельне паливо також може бути причиною появи чорного диму, як тільки ви заллєте більш якісне пальне, димлення пройде.

Ми розглянули причини диму з вихлопної труби, а також що означає кожне з видів димлення. Тепер вам не важко буде самому визначити ступінь справності двигуна, не відкриваючи капот.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Вчимося визначати несправність авто по диму з вихлопної труби
30-08-2016
Кулькість читачів: 2052