Тюнінг автомобіля за допомогою рідкої гуми Plasti Dip - плюси та мінуси використання » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Тюнінг автомобіля за допомогою рідкої гуми Plasti Dip - плюси та мінуси використання

Тюнінг автомобіля за допомогою рідкої гуми Plasti Dip - плюси та мінуси використання

Кожна людина, яка має свій автомобіль, з дбайливістю і трепетом до нього ставиться. І намагається зробити все, щоб його залізний кінь виглядав краще, ніж у інших. Особливо це стосується молоді. Вони взагалі віддають перевагу тюнингу або аерографії. Як не дивно, але і цей вид перетворення має свою гілку моди, і вона не стоїть на місці, приносячи все нові тенденції в удосконаленні своєї машини.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Ось і прийшла черга представити відносно новий вид засобу для тюнінгового дизайну. Деякі люди вже надали своєму автомобілю індивідуальності цим засобом, яке, крім дизайнерського вигляду машини, має ще й послужний списокпереваг . Це унікальний засіб зветься Plasti Dip.

Що являє собою рідка гума Plasti Dip?


Це рідина, вірніше рідка гума, що продається в аерозолі або ж просто в ємності. Призначена для фарбування машини за допомогою фарбопульта. Після нанесення даного засобу на поверхню лакофарбового покриття воно набуває вигляду тонкого гумового прошарку, як у кулькових ручок на ковпачку. Такою ж на дотик і буде ваша машина, якщо plasti dip фарба виявиться на її поверхні
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 

Переваги покриття plasti dip


Перш за все, це засіб застосовується для тюнінгу автомобіля, і багато його використовують саме з цією метою. Таке авто відразу відрізняється своїм зовнішнім виглядом з потоку машин. Тюнингуют їм машини по-різному, хто частину машини, лише деякі деталі, а хто і весь автомобіль. Але і ті, і інші зовнішній вигляд відразу змінюють.

Оброблена машина засобом Plasti Dip, захищена від подряпин, вона не змивається, як це характерно для деяких інших тюнінгових матеріалів. Їй не страшні перепади температур. І потім, якщо вона вам в результаті набридне, її з легкістю можна зняти, не пошкодивши при цьому лакофарбове покриття вашого авто.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 

Недоліки рідкої гуми


Найголовніший недолік розглянутого нами матеріалу - це висока вартість. Plasti dip купити для забарвлення авто, або окремих його елементів зможе далеко не кожен. Потім, не кожен маляр впорається з правильним фарбуванням машини, рідкої гумою. Тобто матеріал важкий при фарбуванні. І так, як plasti dip відносно новий засіб, то дуже багато низькоякісних підробок існує на вітчизняному ринку.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Тюнінг автомобіля за допомогою рідкої гуми Plasti Dip - плюси та мінуси використання
30-08-2016
Кулькість читачів: 1370