Що робити, якщо зламався ключ у замку запалювання? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Що робити, якщо зламався ключ у замку запалювання?

Що робити, якщо зламався ключ у замку запалювання?

Однією з найбільш неприємних ситуація є поломка ключа, а якщо це ще сталося з ключем від автомобіля, а тим більше, уламок залишився в замку запалювання - це взагалі колапс. Але ми простих ситуацій не шукаємо, додамо до цього ще й блокування керма, так як в надії завести автомобіль уламком ми крутили в пориві пристрасті кермо вліво і вправо, що і спровокувало його блокування. Тепер, коли отримали таку цікаву ситуацію, як знайти вихід з неї? Що робити, якщо зламався ключ у замку запалювання?

 

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Статистика показує, що якщо уламок ключа залишився всередині замка запалювання, то в 90% випадках дістати його неможливо. У такій ситуації не допоможе і наявність запасного ключа, так як вставляти його буде просто нікуди.

Як діяти, якщо ключ залишився в замку запалювання?


Насамперед, не панікуйте, подумайте про те, що ви не перша людина на планеті, у якого сталася така біда. Всі якось знаходять вихід з положення, і вам теж вдасться це зробити. А тепер поговоримо про способи вирішення проблеми:

1. Не витрачайте час на те, щоб дістати уламок ключа з замка, якщо він навіть трохи не визирає з замка - марно його діставати. Замість цього, спробуйте вставити той уламок, який залишився у вас в руках і, поєднавши 2 половинки ключа, провернути замок, щоб хоч розблокувати кермо. Якщо це вам вдалося зробити, швидко знімайте обшивку замку запалювання і знімайте сам замок, поки знову не спрацював блок керма. Якщо провернути замок не вдалося, йдемо далі - спосіб № 2.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

2. Вам все одно потрібно зняти обшивку, що б ви могли оглянути замок. Після цього, на деяких автомобілях можна видалити личинку замку і, в такий спосіб, знову зняти блокування і демонтувати залишки замка. Якщо і це не допомогло, не впадаємо у відчай, адже є спосіб № 3.

3. Знявши обшивку, спробуйте демонтувати замок, коли кермо заблокувалося. Якщо і це не допомогло, щосили різко проверніть кермо вліво, потім вправо - так ви зламаєте блокування замка. Після цього, замок демонтуємо і встановлюємо новий.

У більшості випадків вам доведеться міняти замок, тому не бійтеся ламати його залишки. Пам'ятайте, що зараз вам потрібно не завести автомобіль зі старим замком запалювання, а підготувати грунт для установки нового замка, а без викорчовування старого замка запалювання - це буде неможливо.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 

Що ми можемо порадити?


Звичайно, ситуація прикра, але якщо зламаний ключ у замку запалювання, і якщо дістати його ніяк не можна, викорчовуйте замок усіма можливими способами.

У висновку, хотілося б відзначити, що завжди тримайте на подібний випадок дублікат ключа, щоб в разі поломки основного, ви хоча б могли закрити / відкрити двері автомобіля. Бажаємо вам ніколи не стикатися з такою проблемою, а якщо вже ключ замка запалювання і зламався, то щоб ви легко вирішили цю неприємність.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Що робити, якщо зламався ключ у замку запалювання?
29-08-2016
Кулькість читачів: 2366