Кенгурятник на автомобіль - всі за та проти » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Кенгурятник на автомобіль - всі за та проти

Кенгурятник на автомобіль - всі за та проти

Багато автомобілів, особливо позашляховики, оснащені таким елементом, як кенгурятник. Деякі надають цьому елементу тільки значення в декоративному плані, інші щиро вірять, що кенкурятнік, або кенгурін, як його іноді називають, здатний захистити автомобіль від пошкоджень. Давайте ж розберемося, де тут криється правда, а де вигадка і, нарешті, поговоримо про те, як встановити кенгурятник своїми руками на ваш автомобіль.

 

Трохи про історію появи кенгурятника


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Кенгурятник від початку виступав елементом захисту автомобіля. Не важко уявити, від чого, або від кого потрібен був цей захист. Звичайно ж, від кенгуру, яких в Австралії дуже багато. Частенько ці тварини завдавали шкоди автомобілістам, розбиваючи фари, бампер, або завдаючи вм'ятин на капоті. Для того щоб уникнути подібного, і був придуманий кенгурятник.

З роками елемент став застосовуватися не тільки в якості захисту автомобіля, але і його зовнішнього тюнінгу. Саме тому сьогодні кенгурятник можна зустріти не тільки на позашляховиках, а й на мікроавтобусах, і навіть на легкових авто.
 
 

Особливості кенгурятників


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Існують різноманітні види кенгурятників. Одні захищають нижню частину бампера, інші перешкоджають пошкодженню всієї передньої частини автомобіля, нарешті, є кенгурятники, які захищають навіть бічну частину авто.

Крім цього, існують, як універсальні, так і призначені під конкретну модель автомобіля кенгурятники. Це можуть бути окремо кенгурятник на ниву, кенгурятник на УАЗ Патріот або Хантер окремо. Зрозуміло, що рекомендується купувати не універсальні, а під конкретні моделі авто кенгурятники, щоб уникнути проблем з установкою. Якщо ви вже придбали цей захисний елемент, давайте розберемося з особливостями його монтажу.
 
 

Як встановити кенгурятник на автомобіль?


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Припустимо, вам необхідно встановити кенгурятник на Тойота, або, що простіше - на Ниву. Багато хто вважає, що кенгурятник кріпиться до бампера, але це помилково. Кріплення повинно здійснюватися до лонжеронів і днища автомобіля, до вже існуючих технічних отворів.

Знаходяться й умільці, які вважають за краще не прикручувати, а приварювати кенгурятник, але краще цього не робити. Обзаведіться помічником і разом здійсніть установку кенгурятника на Шевроле Ниву або будь-яке інше авто. Спочатку проводиться монтаж установчих пластин кенгурятника, потім, сам елемент надівається на ці пластини і прикручується болтами. Таким чином, фіксація кенгурятника здійснюється тільки нижньою частиною.

Регулярно перевіряйте затяжку болтів кенгурятника, адже в разі ослаблення конструкції, елемент не тільки не захистить, але завдасть ще більше пошкоджень вашому автомобілю.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Кенгурятник на автомобіль - всі за та проти
29-08-2016
Кулькість читачів: 1511