Як замінити сайлентблоки в авто своїми руками » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як замінити сайлентблоки в авто своїми руками

Як замінити сайлентблоки в авто своїми руками

Підвіска сучасного автомобіля немислима без наявності сайлентблоків - елементів, які приймають на себе всі навантаження і забезпечують тривалий термін роботи ходової частини в цілому. Сайлентблок гасить енергію, яка виникає в результаті їзди автомобіля по вибоїнах і ямах. Незважаючи на свої крихітні розміри, він має просто величезне значення. Саме тому рекомендується при найменшій необхідності міняти сайлентблок, щоб уникнути більш дорогого і серйозного ремонту ходової частини авто.
 
 

А де знаходиться і що собою являє сайлентблок?


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Сайлентблок знаходиться в місцях кріплень важелів, тяг до елементів днища автомобіля, або між важелями (в залежності від конструкції ходової частини автомобіля). Сайлентблок являє собою дві втулки, одна з яких знаходиться в середині іншого і утримується за допомогою гумового шару. Як тільки з цим шаром гуми виникають проблеми, з'являються сторонні шуми в роботі підвіски. Сайлентблок необхідно міняти.
 
 

Скільки здатний служити сайлентблок?


Однозначно важко відповісти на це питання. Все залежить від способу експлуатації автомобіля, а також від якості самої деталі. В цілому можна назвати середню цифру - це 40-50 тисяч км. Деякі виробники заявляють про те, що сайлентблоки здатні пройти до 100 тисяч кілометрів, але такого дива поки не зустрічалося. Хіба що, автомобіль буде їздити по німецьких автобанах, а не по нашим вітчизняним дорогам.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 

Чи можна замінити сайлентблок своїми руками?


Як говориться, - «Якщо чогось дуже сильно захотіти, то це обов'язково вийде». Тому з упевненістю можна сказати, що заміна сайлентблока цілком здійсненна власними руками, без втручання майстрів СТО. Тільки доведеться обзавестися необхідним інструментом для здійснення процедури ремонту. Зокрема, це знімач сайлентблоків і пристрій для їх запресовування.
 
 
Приклад заміни сайлентблока своїми руками

    1. Необхідно провести огляд ходової частини автомобіля і виявити пошкоджені сайлентблоки. Припустимо, необхідна заміна сайлентблоков передніх важелів.
 
 
    2. Після визначення зіпсованих сайлентблоків, необхідно зняти деталь з автомобіля разом з пошкодженими сайлентблоками.
   
3. За допомогою знімача необхідно видалити старі сайлентблоки і на їх місце впрессувати нові.
   
4. Деталь встановлюється назад на автомобіль і проходить тестування.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Для деяких автомобілів окремо від важелів сайлентблоки не продаються. Чи означає це, що доведеться витрачається на нові важелі тільки для того, щоб встановити нові сайлентблоки? Зовсім не обов'язково. Якщо у вас є зайвий час, можна зняти старі сайлентблоки і за їх зразком придбати аналог від іншої моделі.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як замінити сайлентблоки в авто своїми руками
29-08-2016
Кулькість читачів: 1586