Чому пітніють фари автомобіля і як це виправити » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Чому пітніють фари автомобіля і як це виправити

Чому пітніють фари автомобіля і як це виправити

Проблема, якій присвячена наша сьогоднішня стаття, досить часто зустрічається не тільки серед автомобілів у віці, але також дає про себе знати і на нових моделях. Як говоритися, на швидкість ця неприємність не впливає, але на зовнішній вигляд і на ефективність роботи оптики - дуже навіть. Якщо ви хочете знати, чому пітніє фара на вашому автомобілі, ви потрапили за адресою.

 

А чи так страшна ця проблема?


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Багато і далі продовжують використовувати автомобіль, не звертаючи увагу на те, що передня оптика знаходиться в неналежному стані. Втім, не зовсім розумний крок, але кожен робить так, як йому завгодно. Якщо і на вашому авто запотівають фари зсередини, але при цьому ви не надаєте цю проблему великого значення, будьте готові до того, що відбивач фари незабаром потьмяніє, а це тягне за собою погіршення ефективності роботи всієї оптики. Результат - доведеться міняти передні фари на нові. Але ж можна було обійтися без цього, заздалегідь розібравшись, чому запотівають фари автомобіля.
 
 

Пітніє передня фара: 2 причини неприємності


Власне, конструкція фари влаштована таким чином, що в її корпусі є вентиляційні зазори, через які внутрішня порожнина фари охолоджується. Іноді виникає така проблема, коли запотіла фара після миття. Проте, це природний процес. В ході подачі води, мала її частина потрапила в блок фари через ті самі вентиляційні отвори. Результат цього нам уже відомий. Якщо це сталося тільки після мийки, досить лише відкрити капот автомобіля і вся волога вивітриться протягом 20 хвилин. Запевняємо, що на автомобілі зі справною оптикою все це працює.

У разі якщо після миття фара так і не набула прозорості і в запітнілому стані знаходиться постійно, значить, в ній явно є дефект. Зокрема, якщо у вас пітніє фара на Пріорі, або на будь-якому іншому автомобілі, доведеться провести зовнішній огляд блоку, знаючи про його слабкі місця, про що ми і розповімо далі. Фара може запотіти через:

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

   
-Утворення мікротріщин на склі фари;
    -
Розшарування шару герметика, що з'єднує скло фари і блок фари;
   
-Засмічення вентиляційних каналів фари.

Ось цими пунктами вам і слід керуватися для того, щоб визначити справжню причину виникнення проблеми. Зрозуміло, що фари з автомобіля, швидше за все, доведеться демонтувати, а може і розібрати, тому будьте готові до подібних робіт. Впевнені, що якщо вже вам вдалося визначити причину цієї проблеми, усунути її буде ще простіше.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Чому пітніють фари автомобіля і як це виправити
28-08-2016
Кулькість читачів: 1547